Dotazníky - Návrh solárneho systému

Návrh optimálneho solárneho systému závisí od mnohých faktorov. Patrí k nim najmä účel solárneho systému (pre ohrev TÚV, pre podporu vykurovania alebo pre bazén), spotreba vody, umiestnenie solárneho systému, sklon a orientácia strechy, existujúci ohrev vody atď.. Až na základe týchto údajov je možné spracovať vhodný variant solárneho systému.

V prípade, že máte záujem o spracovanie návrhu solárneho systému pre Vaše potreby, stačí, ak vyplníte nižšie uvedený formulár. Po jeho vyplnení sa formulár automaticky odošle na naše technické oddelenie, kde Vám naši odborníci navrhnú optimálny solárny systém vrátane cenovej ponuky najneskôr do 3 pracovných dní.

Dotazník - Návrh solárneho systému na vyplnenie a automatické odoslanie mailom na našu adresu otvorte v novom okne, vyplňte a potvrďte.

Ten istý formulár si môžete stiahnuť v PDF súbore, vytlačiť, ručne vyplniť a odfaxovať na faxové číslo       042-4440 392   alebo zaslať poštou na našu adresu uvedenú vo formulári:

Tlačivo - návrh solárneho systému.


UPOZORNENIE:
Poplatok za spracovanie cenovej ponuky na základe obhliadky objektu je 1.990,- Sk bez DPH. Tento poplatok Vám bude automaticky odpočítaný z celkovej ceny fakturovaného solárneho systému.