Termoizolačné nátery - ENAMO GRIP

     

ENAMO GRIP® je dvojzložkový polyuretánový smalt, ktorý vytvára na povrchu predmetov výnimočne tvrdý a trvanlivý náter s membránou konzervujúcou vlhkosť. Výsledkom je absolútne hladký, bezpórovitý film, ktorý povrchy trvale ochráni proti vlhkosti či vode.

ENAMO GRIP® je náter, ktorý v sebe spája viacero výnimočných vlastností ako lesk, hladký povrch, oderuvzdornosť, odolnosť voči nárazu, odolnosť voči vode , farbám, graffity a skriedovaniu. Taktiež poskytuje vysokú odolnosť k proti vlhkosti, škvrnám a rôznym chemikáliám.

ENAMO GRIP® je napriek hladkému zjavu nešmykľavý. Chemické zloženie epoxidov umožňuje náteru sa rovnomerne, samonivelačne rozprestrieť do hladkého, pololesklého povrchu bez akéhokoľvek zvrásnenia. Pokryté povrchy sú vzhľadovo lesklé, no nie sú klzké, dokonca ani keď sú mokré. (Samozrejme s výnimkou tvrdých a hladkých podrážok.)


Je samonivelačný a dáva absolútne hladký, pololesklý, povrchový zjav.
Aplikuje sa ako priehľadný lak, alebo ktorýkoľvek požadovaný farebný odtieň.
Vytvorí znamenitý podlahový náter pre extrémne zaťažované plochy.
Ľahko aplikovateľný na oceľ, hliník, betón alebo drevo.

Vďaka absolútne hladkému povrchu má výnimočný odpor voči graffity farbám. Ošetrené povrchy odolávajú aj opakovanému poškodzovaniu vandalmi, nakoľko ENAMO GRIP® slúži ako dokonalá a trvalá anti-grafity ochrana.

Pomocou čistiaceho roztoku GRAFFITI CLEANER ® je možné bez poškodenia z jeho povrchu aj opakovane odstraňovať sprayové či iné farby.

Ponoriteľný – vode odolný, nenasiakavý, chemicky odolný
Chráni pred UV žiarením, zvetrávaním a penetráciou vlhkosti.
Zabraňuje prechodu pary a plynov, chráni pred koróziou a kontaktom s chemikáliami.
Na podlahách ho možno kombinovať s protišmykovými prvkami.
Životnosť viac ako 20 rokov (testovné na strešnej krytine).

Výsledky skúšok (PDF formát)